BESTUUR (interim)

Voorzitter Rob Claassens r.claassens@upcmail.nl
Secretaris Arjan van der Velden arjan@hoekserenners.nl
Penningmeester               Jan Gerard Boomgaarden jangerard@hoekserenners.nl 
Bestuurslid Leen Nagtegaal l.j.nagtegaal@live.nl

AFDELINGEN

Coördinator afd. Ren vacature  
Coördinator afd. Jeugd Eric Jansen eric@hoekserenners.nl   
Coördinator afd. Toer Leen Nagtegaal        l.j.nagtegaal@live.nl

COMMISSIES

Evenementen Herwin Schouwink schouwink@online.nl
Facilitaire Zaken Jaap Smit jaap.smit@zonnet.nl
Public Relations vacature  
Ledenadministratie vacature  
Kascommissie roulatie per jaar  
 
 

Nieuws

17-11-2017
JEUGDWIELERTRAINER WORDEN IETS VOOR JOU??

... Lees meer »

22-09-2017
DHR op herhaling Reanimatiecursus

Beste leden, De volgende personen hebben op 21 september jl. de herhalingscursus AED-bediende en Hartreanimatie ... Lees meer »

17-09-2017
Familiedag zondag 8 oktober a.s.

De Hoekse Renners Familiedag: Seizoensafsluiting voor alle leden van de afdelingen op zondag 8 oktober ... Lees meer »